Новини

22 липня виповнилося б 35 років від дня народження активної учасниці Революції Гідності, Героїні Небесної Сотні Ольги Бурої

Ольга Бура народилася в селі Ріпнів на Золочівщині. Зі спогадів матері дівчина була дуже доброю, завжди була готова прийти на допомогу іншим, безмежно любила дітей і подорожі.

17:04 22.07.2021

Сьогодні ми відзначаєм сьому річницю визволення Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань

22 липня 2014 року, після кількох місяців окупації, Сєвєродонецьк був звільнений українськими військовими від російських окупантів і над ним замайорів довгоочікуваний синьо-жовтий прапор України.

09:52 22.07.2021

Укрпошта інформує про можливість отримання пенсії та соціальних допомог з доставкою додому.

Для отримання пенсії та соціальних допомог у відділенні Укрпошти або через листоношу за фактичним місцем проживання потрібно заповнити заяву за зразком та відправити у найближчому відділенні Укпошти до Управління пенсійного фонду чи Управління соціального захисту населення.

16:37 21.07.2021

Керівника апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин провела виїзну нараду

Сьогодні, 21 липня, під керівництвом керівника апарату Золочівської райдержадміністрації Галини Семчишин, відбулася виїзна нарада у с. Червоне Золочівського району (військове кладовище) за участю старости Червоненського старостинського округу, представників відділу культури Золочівської ТГ та правоохоронних органів, щодо заходів присвячених вшануванню пам’яті українських вояків, військовиків інших національностей, полеглих у липні 1944 року під час другої світової війни у «Бродівському оточенні».

15:58 21.07.2021

Державна підтримка агровиробників у 2021 році

Держпідтримка АПК у 2021 році передбачає фінансування за 5 класичними програмами та 6 новими. Загальна сума, виділена на це з державного бюджету, сягає – 4,5 млрд грн (4 млрд грн. – на класичні програми і 500 млн грн. на нові).   Традиційні держпрограми підтримки АПК на 2021 рік: Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва. Фінансова підтримка заходів у агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів. Фінансова підтримка розвитку, садівництва, виноградарства та хмелярства Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств. Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.      Нові програми держпідтримки АПК:

10:25 21.07.2021

Привласнив земельних ділянок на майже 3 млн грн: за матеріалами #СБУ повідомлено про підозру недобросовісному чиновнику

Служба безпеки України блокувала протиправне заволодіння земельними ділянками на території Львівської області. Колишній голова однієї з сільрад Червоноградського району наприкінці своєї каденції організував протиправне відчуження земельних ділянок вартістю 2,7 млн грн.

15:35 20.07.2021

Дерев’яну церкву у Заболотцях реставруватимуть за 3,7 мільйона гривень

Дерев’яну церкву Собору Пресвятої Богородиці в селі Заболотці, яка є пам’яткою архітектури національного значення і споруджена у 1746 році, цьогоріч реставруватимуть за кошти обласного і місцевого бюджетів.

12:23 20.07.2021

На Львівщині стартувала реєстрація на пробіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

У суботу, 28 серпня, у Львові у Стрийському парку відбудеться традиційний щорічний пробіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Це Всеукраїнський спортивно-масовий захід, що відбувається в пам'ять про загиблих Героїв.

16:35 19.07.2021