ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ: ЦЕ МОЖЕ ТРАПИТИСЯ З КОЖНИМ!

2013 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила  30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Ключовим завданням цього дня є підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину.

11:31 29.07.2021

Сьогодні виповнюється 156 років з дня народження Митрополита Андрея Шептицького

Андрей Шептицький народився 29 липня 1865 року у селі Прилбичі Яворівського району на Львівщині. Походив зі стародавнього знатного українського роду, який у XIX столітті зазнав полонізації, члени родини стали франкомовними римо-католиками.

11:01 29.07.2021

Зниклі безвісти та їхні сім’ї

У ситуаціях збройних конфліктів та інших ситуаціях насильства, що не пов’язані зі збройними конфліктами, безліч людей зазнає надмірних страждань, коли зникає хтось із членів їхньої родини, і робить відчайдушні спроби розшукати його. Жити в очікуванні новин про долю й місцезнаходження зниклої людини – означає постійно жити в стані невизначеності. Така невизначеність має серйозні психологічні й емоційні наслідки. Із нею також можуть бути пов’язані правові, адміністративні, соціальні й економічні труднощі. Глибокі рани, завдані зникненням рідної людини, продовжують псувати відносини як між спільнотами, так і між народами, іноді упродовж десятиліть. Міжнародне гуманітарне право і міжнародне право з прав людини  відстоюють право родичів зниклих безвісти осіб для того щоб знати про долю й місцезнаходження своїх близьких. Тому потрібно  робити все можливе для запобігання зникненню людей, для розшуку зниклих безвісти й вирішення питань, пов’язаних із наслідками таких подій.

17:25 28.07.2021

«У чужій далекій стороні…» Галини Кравчук вже у Буській центральній районній бібліотеці ім.І.Котляревського

Сьогодні, 28 липня, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин, за проханням авторки книги «У чужій далекій стороні…» Галини Кравчук,  передав два примірника історико-документальної розвідки Буській центральній районній бібліотеці ім.І.Котляревського.

17:19 28.07.2021

Журналістів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі робіт про децентралізацію

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

14:58 28.07.2021

28  липня Україна святкує 1033-ту річницю Хрещення Київської Русі-України

28 липня Україна святкує 1033-ту річницю Хрещення Київської Русі-України

Хрещення Русі стало поворотним для нашої історії. Рівноапостольний князь Володимир Великий приніс на київські землі християнство, що стало основою наших духовних та культурних традицій. Щиро вітаю Вас з цим величним святом - з Днем Хрещення Київської Русі-України! Бажаю Вам щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, міцного здоров'я та довголіття! Нехай Господь оберігає нас та нашу державу!

11:38 28.07.2021

В рамках програми Президента "Велике будівництво" триває реконструкція спортивного ядра та трибун стадіону Буської ДЮСШ

Сьогодні, 27 липня, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Андрій Годик, директор департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Степан Куйбіда, перший заступник голови Золочівської районної державної адміністрації Степан Бачинський разом з заступниками голови Буської міської ради Олегом Ковалем та Володимиром Зеленюхом і директором Буської дитячо-юнацької спортивної школи Богданом Пасічником провели моніторинг виконаних робіт.

16:36 27.07.2021

Відбулось засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів громадської ради при Золочівській районній державній адміністрації

Сьогодні, 27 липня, за участі заступника голови Золочівської райдержадміністрації Богдана Гринишина відбулось засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів громадської ради при Золочівській районній державній адміністрації.

15:06 27.07.2021

19 років тому сталася наймасштабніша в історії авіашоу катастрофа – «Скнилівська трагедія».

Суботнього дня, 27 липня 2002 року, на Скнилівському летовищі у Львові під час авіашоу, присвяченого 60-річчю 14-го авіаційного корпусу Військово-повітряних сил України, сталася одна з найжахливіших трагедій у Європі. Літак Су-27, що виконував фігури найвищого пілотажу, несподівано зачепив дерево, став падати і врізався у багатотисячний натовп глядачів.

13:53 27.07.2021