Новини

Фінансове управління Золочівської РДА аналізує надходження від сплати за землю та орендної плати по територіальних громадах Золочівського району

Загалом справились із завданням у першому півріччі 2021 року по мобілізації надходжень плати за землю з юридичних осіб майже всі громади, а саме:

16:48 26.07.2021

Територіальна оборона – важливий елемент обороноздатності держави!

Сьогодні, 26 липня, голова Золочівської районної державної адміністрації Василь Маркевич розпочав 6-денне навчання відповідно до Спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації з питань воєнної безпеки та оборони держави.

15:52 26.07.2021

Нарада з головами райдержадміністрацій та головами територіальних громад у режимі відеоконференції

Сьогодні, 26 липня, відбулась нарада керівництва Львівської облдержадміністрації з головами райдержадміністрацій та головами територіальних громад у режимі відеоконференції. У нараді взяв участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Степан Бачинський.

12:46 26.07.2021

Підсумки вакцинації вихідного дня 24-25 липня на Золочівщині

У місті Золочів та місті Броди провели щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19. У суботу, 24 липня у місті Золочів провакциновано 43 людини (5 людей - вакцинація перший раз, 38 людей – вакцинація другий раз) та у місті Броди 180 людей провакцинувалися вакциною “Moderna” перша доза.

22:33 25.07.2021

Заходи з вшанування пам’яті українських вояків, військовиків інших національностей, полеглих у липні 1944 року під час Другої світової війни у «Бродівському оточенні»

Сьогодні, 25 липня 2021 року, у селі Червоне Золочівського району на території військового кладовища відбулися заходи з вшанування пам’яті українських вояків, військовиків інших національностей, полеглих у липні 1944 року під час Другої світової війни у «Бродівському оточенні».

22:01 25.07.2021

Ще одна дорога Золочівщини стане кращою

За повідомленням директора департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Ореста Шуліковського та заступника Золочівської РДА Богдана Гринишина, розпочато поточний ремонт дороги Ясенів - Заболотці через село Лучківці. Роботи виконує фірма ШРБУ №1 з м.Києва - угода на обслуговування мадпатчером (машина для ямкового ремонту струйно - інєкційним методом) укладена на 2 роки. Потужність бункера однієї машини здатна при глибині ямки до 5 см опрацювати 100кв .м.

21:54 25.07.2021

Нова процедура онлайн оформлення лікарняних дозволить роботодавцю оперативно відстежувати стан непрацездатності своїх працівників

Із 04 червня в Україні була запроваджена цільова модель формування та видачі е-лікарняних. Це стало можливим завдяки наказу МОЗУ "Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки" від 01.06.2021 № 1066 (далі – Наказ № 1066). Із червня по кінець серпня в Україні діє перехідна модель впровадження е-лікарняних. Вона передбачає, що упродовж цього часу медичні заклади будуть формувати як медичні висновки про тимчасову непрацездатність, так і видавати паперові листки непрацездатності. Саме запровадження е-лікарняних дасть можливість суттєво економити бюджетні кошти завдяки мінімізації корупційних ризиків видачі необґрунтованих лікарняних, а також спрощення процесу отримання страхових виплат. Адже електронні листки непрацездатності формуються в Електронному реєстрі листків непрацездатності (далі – Е-реєстр) на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність, які вносить лікуючий лікар у Реєстр медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я (далі – Реєстр).

12:09 24.07.2021

Вакцинація продовжується: не втрачайте свій шанс!

Ви можете записатися на вакцинацію до зручного для вас пункту щеплення чи центру масової вакцинації. Контакти й адреси центрів можна знайти на https://list.covid19.gov.ua/ та за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.

17:40 23.07.2021

Голова  Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич оглянув хід  робіт на дорозі Золочів – Красне та  стан автомобільної дороги Т-18-06 на проміжку Красне – Русилів

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич оглянув хід робіт на дорозі Золочів – Красне та стан автомобільної дороги Т-18-06 на проміжку Красне – Русилів

Сьогодні, в рамках щотижневого  моніторингу стану доріг  Золочівського району, голова  Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич оглянув хід  робіт на дорозі Золочів – Красне та  стан автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-06 на проміжку Красне – Русилів.

17:11 23.07.2021

У Золочівській райдержадміністрації відбулася робоча нарада

Сьогодні, 23 липня, у Золочівській райдержадміністрації відбулася робоча нарада, щодо передачі в комунальну власність об’єктів житлового фонду, захисних споруд цивільного захисту, які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств, зі сфери управління Регіонального відділення Фонду державного майна України Золочівського району.

17:01 23.07.2021