Заходи з вшанування пам’яті українських вояків, військовиків інших національностей, полеглих у липні 1944 року під час Другої світової війни у «Бродівському оточенні»

Дата: 25.07.2021 22:01

Сьогодні, 25 липня 2021 року, у селі Червоне Золочівського району на території військового кладовища відбулися заходи з вшанування пам’яті українських вояків, військовиків інших національностей, полеглих у липні 1944 року під час Другої світової війни у «Бродівському оточенні».

В заході взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик, представники влади, духовенство та громадськість.

Заходи розпочались з церемонії покладання квітів до символічних таблиць біля каплиці, духовенство провело чин панахиди за загиблими та перепоховання віднайдених останків воїнів Першої української дивізії «Галичина».

Далі скорботні заходи продовжилися покладанням квітів до братньої могили вояків Першої української дивізії «Галичина» УНА у селі Підгірці та на горі Жбир, неподалік села Ясенів, де розташований меморіал воїнам Першої української дивізії «Галичина» УНА.