Платники податків Золочівщини зареєстрували  57 касових апаратів

Платники податків Золочівщини зареєстрували 57 касових апаратів

З початку року 56 суб’єктів господарювання Золочівщини, які здійснюють підприємницьку діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зареєстрували 57 реєстраторів розрахункових операцій, з них 27 програмних. Серед тих, хто зареєстрував  РРО:  54 підприємці  та  3 - юридичні особи. Про це проінформував начальник Золочівської ДПІ Роман Денис.

11:28 08.07.2021

До відома аграріїв

27 травня 2021 року набрала чинності переважна більшість норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28 квітня 2021 року № 1423-IX (номер законопроекту 2194), підписаний Президентом України Володимиром Зеленським 24 травня 2021 року на Всеукраїнському форумі «Україна. 30. Земля».

11:07 08.07.2021

Платниками Львівщини  сплачено майже 8,2 млрд грн податкових платежів до державного бюджету

Платниками Львівщини сплачено майже 8,2 млрд грн податкових платежів до державного бюджету

З початку року Головним управлінням ДПС у Львівській області до загального фонду Державного бюджету України зібрано майже 8,2 млрд  податків та зборів. Це майже на 35 відсотків або на 2, 1 млрд гривень перевищує показник відповідного періоду минулого року.

10:36 08.07.2021

Податкова служба та Держпраці Львівщини об’єднують зусилля для викорінення незадекларованої найманої праці

Нещодавно відбулась робоча зустріч начальника ГУ ДПС у Львівській області Ігоря Комендата з начальником ГУ Держпраці у Львівській області Ольгою Вільховою.

10:17 08.07.2021

ДПС інформує платників про наявні у них ризики несплати податків

Податкова служба здійснює інформування юридичних осіб через Електронний кабінет про наявність у них ризиків несплати податків. Інформація про такі ризики використовується при формуванні плану-графіка проведення документальних планових перевірок.

16:18 07.07.2021

До уваги одержувачів житлової субсидії!

Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.

16:15 07.07.2021

Вакцинація працівників Золочівської райдержадміністрації

7 липня працівники Золочівської райдержадміністрації отримали ІІ дозу вакцини Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. Вакцинацію проводили в приміщенні центральної амбулаторії (актова зала) Золочівської ЦРЛ в місті Золочів.

14:40 07.07.2021

Розпочато ремонт дороги в селі Заводське на Золочівщині

Сьогодні заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин проінспектував виконання робіт по ремонту дороги в селі Заводське. Протяжність відрізка дороги понад 800 м, вартість робіт 2,8 млн. грн. Проектно-кошторисну документацію виготовлено Заводською сільською радою за ініціативою чинного заступника Буського міського голови Олега Коваля. Посильну допомогу надає місцевий фермер, депутат Буської міської ради Микола Бровко, зокрема організував підвіз 8 т води для технічних потреб та автонавантажувач для переміщення щебеново-піщаної суміші, яка використовується для влаштування основи асфальто-бетонного покриття.

17:19 06.07.2021