Платники податків Золочівщини зареєстрували 57 касових апаратів

Дата: 08.07.2021 11:28

З початку року 56 суб’єктів господарювання Золочівщини, які здійснюють підприємницьку діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зареєстрували 57 реєстраторів розрахункових операцій, з них 27 програмних. Серед тих, хто зареєстрував  РРО:  54 підприємці  та  3 - юридичні особи. Про це проінформував начальник Золочівської ДПІ Роман Денис.

До 1 січня 2022 року  РРО або ПРРО не застосовуються  підприємцями - платниками єдиного податку другої - четвертої груп, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує  220 розмірів мінімальної зарплати ( у 2021 році - 1 320 000 грн.), незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють продаж складної побутової техніки; ювелірних виробів та  виробів з  дорогоцінного каміння; ліків, медичних виробів та надання  медичних послуг.

З інформацією стосовно новацій застосування РРО та ПРРО можна ознайомитися в банері «Програмні РРО» за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.Фото без опису