Розпочато ремонт дороги в селі Заводське на Золочівщині
Дата: 06.07.2021 17:19
Кількість переглядів: 309
Сьогодні заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин проінспектував виконання робіт по ремонту дороги в селі Заводське. Протяжність відрізка дороги понад 800 м, вартість робіт 2,8 млн. грн. Проектно-кошторисну документацію виготовлено Заводською сільською радою за ініціативою чинного заступника Буського міського голови Олега Коваля.
Посильну допомогу надає місцевий фермер, депутат Буської міської ради Микола Бровко, зокрема організував підвіз 8 т води для технічних потреб та автонавантажувач для переміщення щебеново-піщаної суміші, яка використовується для влаштування основи асфальто-бетонного покриття.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/20858831/3934da2ca54629c9e48c1976fe2cc6d6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/20858831/a946c93451d5838a667decfaebbc4264.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/20858831/d01689a8db4aabf332f9d3c13df7879f.jpg)
« повернутися