Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник провів нараду з Буською громадою

Дата: 09.07.2021 12:14

9 липня у сесійному залі Буської міської ради відбулася нарада під керівництвом заступника голови Золочівської райдержадміністрації Віктора Олійника та начальника відділу освіти, охорони здоров'я, культури і спорту Золочівської РДА Володимира Бартошика з представниками Буської міської ради, старостами, директорами закладів освіти, медицини та керівниками підприємств Буської громади з питань проведення вакцинації проти #COVID19. Присутні провели змістовну розмову у форматі «запитання-відповіді».

Віктор Олійник відзначив, що станом на 08.07.2021 року на Золочівщині провакциновано 9965 людей  і жодного випадку ускладнень не зафіксовано, також немає дефіциту вакцин в медичних установах.

«Вакцинація - це єдиний захист, який варто отримати напередодні удару чергової хвилі COVID -19, а для того аби не запроваджувати карантинних умов і не зупиняти роботу – потрібно вакцинуватися! », - звернувся до присутніх Володимир Бартошик.

Будьмо відповідальними – вакцинуймося!

Бережіть себе та свою родину!

#вакцинація #Covid19Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису