Проведено чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС

У Золочівській районній військовій адміністрації провели засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника начальника Золочівської РВА Михайла Кулика. У засіданні взяли участь члени комісії за списком та представники територіальних громад.

14:30 05.07.2024

У Золочеві відбулися урочистості з нагоди 9-ї річниці створення Національної поліції України

Історія формування правоохоронних органів Української держави як основної структури захисту прав і свобод людини розпочаласяся ще задовго до здобуття Незалежності у 1991 році. Однак нового демократичного змісту ця правоохоронна структура набула лише у липні 2015 року, коли, з метою запозичення успішного досвіду реформ закордонних партнерів, було створено Національну поліцію України. Першим містом, у якому запрацювала патрульна поліція, було місто Київ, де 4 липня 2015 року, на Софійській площі, співробітники нової поліції склали присягу на вірність Україні. Відтак Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97 встановлено, що День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.

16:36 04.07.2024

Щодо  строків сплати ПДФО та військового збору декларантами у 2024 році

Золочівська   ДПІ   нагадує, що громадяни, які зобов’язані були подати податкову декларацію  про майновий стан і доходи, повинні сплатити податкові зобов’язання відповідно до норм Податкового кодексу України у такі терміни:

13:36 04.07.2024

Фінансове управління Золочівської РВА інформує про доходи місцевих бюджетів територіальних громад Золочівського району за l - ше півріччя 2024 року

За оперативними даними у січні-червні 2024 року до загального фонду місцевих бюджетів району поступило 497,9 млн. грн. (без врахування трансфертів), що становить 92,7% до січня-червня минулого року (враховуючи податок на доходи «військових» за січень-червень 2023 р.) або 124,2% (без податку на доходи «військових» за січень-червень 2023 р. або + 96,9 млн.грн.).

17:50 03.07.2024

Привітання начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з  Днем зенітних ракетних військ!

«Наші захисники неба! Щирі вітання із професійним святом — Днем зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України. Ваша робота сьогодні вражає мужністю і професіоналізмом — це викликає безмежну повагу.

10:18 03.07.2024