Новини

В межах Конгресу місцевих та регіональних влад відбувся форум «Життя регіонів в умовах війни»

В рамках форму відбулися обговорення питань, напрацьованих у шести профільних комісіях при Конгресі: Європейська інтеграція України, її областей і територіальних громад, Політика безпеки, Політика Героїв та підтримки ЗСУ, Інфраструктурна політика, Гуманітарна політика, “Добре врядування”.

21:08 12.04.2024

Сьогодні відбувся конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України Володимирові Зеленському

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич разом із головами громад, керівництвом місцевого самоврядування Золочівщини долучились до конгресу в режимі онлайн.

18:10 12.04.2024

Податковою службою запроваджено пілотний проєкт з інформування платників щодо наявності заборгованості

ДПС України починаючи з 25 березня 2024 року проводить пілотний проєкт з інформування  платників податків (платників єдиного внеску) про наявність у них податкового боргу з платежів, контроль за справлянням яких покладено на податкові органи, та недоїмки з єдиного внеску через  Контакт-центр ДПС.

14:27 12.04.2024

Фінансова підтримка діючих та новостворених сільськогосподарських кооперативів, які займаються ягідництвом

У 2024 році внесено зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області в частині розвитку сільськогосподарських ягідних кооперативів.

16:54 11.04.2024

Не вийшов у третій етап «Пліч-о-пліч»? Не засмучуйся!

Адже проект «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це не тільки про перемоги, а й навчання, спорт, здоровий спосіб життя, дружбу, єдність і підтримку. Твої зусилля і відданість важливі, і ти вже частина цього великого проєкту єднання!

13:01 11.04.2024