Новини

Відбувся брифінг Офісу Президента України з питань забезпечення потреб енергосектору та підготовки до осінньо-зимового періоду 2024-2025 років

Участь в брифінгу, у форматі відеоконференції Zoom, взяли перший заступник голови Золочівської районної державної адміністрації Михайло Кулик та керівники територіальних громад Золочівського району.

17:00 18.07.2024

Пам'ятати минуле з вірою у майбутнє - на Золочівщині впорядковують могили своїх Героїв

Вчора на військовому меморіальному цвинтарі у селі Червоне відбулося впорядкування території, організоване Золочівською міською радою. Роботи проводилися напередодні річниці битви під Бродами у липні 1944 року, де полягло багато українських вояків та військовиків інших національностей.

11:44 18.07.2024

Відбувся виїзд робочої групи на МКП «Золочівводоканал»

Сьогодні, 16 липня, відбувся виїзд робочої групи, створеної відповідно до розпорядження Золочівської районної військової адміністрації №31 ВА від 27.05.2024 р., для перевірки роботи об’єктів теплопостачального та водопровідно-каналізаційного підприємств у місті Золочів на предмет наявності резервного електропостачання і запасу палива для їхньої роботи в умовах відсутності електроенергії.

17:49 16.07.2024

Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди Прийняття Декларації про державний суверенітет України

34 роки тому затвердили Декларацію про державний сувернітет України. Документ, який відродив юридичне право України розвʼязувати внутрішні і зовнішні чинники самостійно.

12:16 16.07.2024

У Золочеві відзначили День Української Державності

Сьогодні в Україні відзначають велике державне свято – День Української Державності, яке присвячене багатовіковій історії українського державотворення. Свято відносно нове, запроваджене указом Президента від 24 серпня 2021 року і святкується у День вшанування пам’яті київського князя Володимира Великого та День Хрещення України-Русі.

16:24 15.07.2024