для людей з вадами зору

Новини

У Золочеві відбулась робоча нарада з питань створення академічних ліцеїв та визначення профілів навчання

Нараду провадили начальник департаменту освіти та науки Львівської ОВА Олег Паска та начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти облдержадміністрації Ірина Сислюк. Участь в роботі наради взяли: заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник, начальник відділу освіти, охорони здоров’я та спорту райдержадміністрації Наталія Прокопик, очільники органів управління освітою громад району та керівники закладів загальної середньої освіти, на базі яких плануються створення ліцеїв.

16:31 14.05.2024

Відбулась нарада з питань організації архівної справи на території Поморянської громади

В нараді, що відбулась під головуванням заступника начальника Золочівської РВА Богдана Гринишина, взяли участь: Поморянський селищний голова Степан Бузановський разом із відповідальними працівниками за архівну справу в громаді, начальник архівного відділу Золочівської райдержадміністрації Любов Бойко, начальник відділу правового забезпечення та питань персоналу Золочівської РДА Мар’яна Купин.

12:48 13.05.2024