для людей з вадами зору

Новини

На Золочівщині завершився ІІ районний етап всеукраїнського проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

Сьогодні в Золочівському Палаці культури імені Ігоря Білозора пройшли змагання з черлідингу. П’ять команд змагались за чільні місця в цьому захоплюючому виді спорту, що об'єднує в собі елементи танцю, акробатики, розвиває командну співпрацю та вимагає від учасників не тільки фізичної підготовки, а й витонченої техніки і виразності.

15:28 07.05.2024

Звернення начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня піхоти України

"Левова частка наших захисників є піхотинцями, які зустрічають ворогів з окопів. Сьогодні День Сухопутних військ ЗСУ. День людей, які несуть на собі основний тягар війни та можуть зустрітись із ворогами лицем до лиця.

09:37 06.05.2024

Фінансове управління Золочівської РВА проаналізувало доходи місцевих бюджетів територіальних громад Золочівського району за січень-квітень 2024 року

За оперативними даними у січні-квітні 2024 року до загального фонду місцевих бюджетів району поступило 325200,2 тис. грн. (без врахування трансфертів), що становить 93,6% до січня-квітня минулого року (враховуючи податок на доходи «військових» за січень-квітень 2023 р.) або 127,3% (без податку на доходи «військових» за січень-лютий 2023 р. або + 69832,1 тис.грн.).

11:02 04.05.2024