Новини

В районі створено комісію з розгляду заявок сільськогосподарських кооперативів, які займаються ягідництвом

9 липня 2024 року розпочала роботу комісія з розгляду заявок сільськогосподарських кооперативів, які здійснюють діяльність в галузі ягідництва на території Золочівського району та претендують на одержання фінансової підтримки в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки.

16:25 09.07.2024

Проведено виїзд робочої групи з питань функціонування комунальних підприємств району в умовах дефіциту електроенергії

Сьогодні робоча група, створена відповідно до розпорядження Золочівської районної військової адміністрації №31 ВА від 27.05.2024 р., провела перевірку роботи об’єктів теплопостачального та водопровідно-каналізаційного підприємств у місті Броди на предмет наявності резервного електропостачання і запасу палива для їхньої роботи в умовах відсутності електроенергії.

17:19 08.07.2024

Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних сил України

"У першу неділю липня традиційно вітаю усіх, хто є частиною Військово-Морських Сил Збройних сил України. Українські ВМС разом з іншими підрозділами Збройних сил України захищають нашу країну від російських загарбників. Вони здійснили багато операцій на південному напрямку фронту.

10:24 07.07.2024