Новини

Фінансове управління Золочівської РВА проаналізувало доходи місцевих бюджетів територіальних громад Золочівського району за І квартал 2024 року

Як зазначила керівник фінансового управління райдержадміністрації Марія Вовнянко, за оперативними даними у І кварталі 2024 року до загального фонду місцевих бюджетів району поступило 233712,2 тис. грн. податків та зборів (без врахування трансфертів), в тому числі податку на доходи фізичних осіб 122293,2 тис.грн., місцевих податків та зборів 80023,5 тис.грн., внутрішніх податків на товари та послуги (акцизний податок з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України підакцизних товарів, акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів) 19961,1 тис.грн. та інше.

17:06 03.04.2024

На Золочівщині триває підготовка до ІІІ етапу всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник здійснив робочий візит з метою огляду місць проведення районного етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у місто Буськ, де оглянув зал Буської ДЮСШ. Адже саме тут будуть проводитися змагання з футзалу.  Також проінспектував спортивний зал Бродівськоі гімназії імені Івана Труша, де будуть проводитися змагання з волейболу.

18:21 02.04.2024

Не паліть суху траву!  Там хтось живе!

Не паліть суху траву! Там хтось живе!

Рятувальники Львівщини вкотре нагадують про заборону спалювання сухостою. За такі дії передбачено адміністративну і кримінальну відповідальність.

14:17 02.04.2024

З 1 квітня  зростає мінімальний розмір заробітної плати та єдиного внеску

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що розмір єдиного внеску залежить від розміру мінімальної заробітної плати. Законом України від 09.11.2023 № 3460-ІХ «Про Державний бюджет України на 2024 рік» встановлені такі розміри мінімальної заробітної плати:  з 1 січня – 7 100 гривень,  з 1 квітня   – 8 000 гривень.

12:01 02.04.2024

Увага! Новий конкурс!

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги оголосили цікавий конкурс: знімайте відео разом з командою на тренуваннях, змаганнях і навіть поза межами школи. Свої відео надсилайте до середи, 3 квітня на електронну скриньку plichoplich.sport.press@gmail.com або в телеграм: @caring_Ukr_citizen. Це можуть бути креативи, меми, опитування друзів по команді або все, що хоче ваша фантазія.

17:10 31.03.2024