для людей з вадами зору

З електронними формами документів можна ознайомитися на вебпорталі ДПС

Золочівська ДПІ нагадує, що з електронними формами документів, які платники податків використовують під час звітування та виконання податкових зобов’язань, можна ознайомитися на вебпорталі ДПС.

11:52 17.05.2024

У Золочівському районі провели традиційну акцію з нагоди Дня вишиванки

Уже стало доброю традицією на День вишиванки дарувати маленьким українцям і україночкам вишиті сорочки. В пологовому відділенні Бродівської центральної міської лікарні четверо новонароджених дівчаток і один хлопчик вперше у житті приміряли вишиванки . Акцію «Вишиванка для народжених українців» сьогодні вчергове провели Національний Клуб Успішних Жінок «Жінки України» спільно із Золочівською районною військовою адміністрацією.

19:26 16.05.2024

Юні баскетболісти із Золочівщини вибороли «бронзу» IV обласного етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Вчора відбулися фінальні змагання IV етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед юнаків. Гідно представила Золочівський район команда Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, яка серед вісьмох команд зуміла стати третім призером змагань. Перше місце посіла команда Самбірського ліцею ім. А. Чайковського, друге - виборола команда Львівської ЗСШ №1.

12:00 16.05.2024

Всеукраїнська акція «Герой - рятівник року»

Задля порятунку людського життя не потрібно бути професійним рятувальником. Цю думку щоразу підтверджують історії лауреатів Всеукраїнської акції «Герой-рятівник року». Героїчні та відважні вчинки не мають і вікових обмежень, адже в хвилину біди навіть діти здатні на справжні звершення та стають справжніми героями.

11:14 16.05.2024

Звернення очільника Золочівщини Василя Маркевича з нагоди Дня вишиванки

"Сьогодні у кожній місцевості знову побачимо багато людей у вишиванках — і це не може не тішити, що наші традиції продовжують жити у матеріальній спадщині також. Кожна різна, але зі своєю історією. Комусь дісталась від предків, хтось вишив самостійно чи придбав на важливі дні.

09:14 16.05.2024

На Львівщині обговорили актуальні питання при призначенні та здійсненні соціальних виплат та допомог для ВПО

13-14 травня у Львові відбувся дводенний тренінг для працівників управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських рад Львівської області.

16:10 15.05.2024

У Золочеві відкрили меморіальну таблицю загиблому воїну

Сьогодні у Золочівському коледжі НУ «Львівська політехніка» відкрили та освятили меморіальну таблицю воїну-випускнику навчального закладу Богдану Мурину, який загинув 6 серпня 2022 року, на Харківщині, мужньо захищаючи нашу Батьківщину від окупанта.

12:47 15.05.2024

На Золочівщині буде проведена пероральна імунізація диких тварин проти сказу

За інформацією ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області з 15 травня 2024 року на території Львівської області впродовж трьох днів буде проводитись пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

11:04 15.05.2024