Безпечні продукти

Золочівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби Львівській  області  інформує, що з настанням спеки у літній період зростає ризик поширення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед населення. Спалахи гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь пов’язані з недотриманням температурних умов та термінів зберігання харчових продуктів, порушеннями технології приготування страв та ін.

17:42 22.07.2024

На Золочівщині вшанували пам'ять полеглих вояків у "Бродівському оточенні"

Сьогодні, 21 липня, на території військового меморіального цвинтаря, що у с. Червоне Золочівського району, відбулися заходи з вшанування пам’яті українських вояків, військовиків інших національностей, полеглих у липні 1944 року під час Другої світової війни у «Бродівському оточенні». Військове кладовище постало недалеко від місця, де відбувався прорив дивізії «Галичина» з оточення, і де багато вояків полягло від ворожих куль і бомб.

20:04 21.07.2024

Стартує IV Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України

Проводиться конкурс з метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; збереження культурної спадщини Українського народу; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності; популяризації волонтерської діяльності дітей та підлітків в умовах воєнного стану.

16:24 19.07.2024

Інформацію стосовно бізнес-партнерів розміщено на офіційному вебпорталі ДПС

Золочівська ДПІ нагадує, що  на офіційному вебпорталі ДПС працює електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який розміщено на головній сторінці вебпорталу (https://tax.gov.ua/businesspartner).

11:16 19.07.2024