На Золочівщині відбувся черговий прийом громадян

Сьогодні заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник разом з начальником  Управління розвитку громад та територій Золочівської РВА Степаном Коропецьким з робочим візитом відвідали Поморянську громаду, а також Віктор Олійник провів виїзний прийом громадян.

15:54 05.04.2024

Не паліть сухостій!

Через необережне поводження з вогнем на відкритих територіях за минулу добу було зафіксовано 8 пожеж сухої трави на території Львівської області, зокрема і на території Золочівського району. Вогонь знищив все живе на своєму шляху.

12:45 04.04.2024

Фінансове управління Золочівської РВА проаналізувало доходи місцевих бюджетів територіальних громад Золочівського району за І квартал 2024 року

Як зазначила керівник фінансового управління райдержадміністрації Марія Вовнянко, за оперативними даними у І кварталі 2024 року до загального фонду місцевих бюджетів району поступило 233712,2 тис. грн. податків та зборів (без врахування трансфертів), в тому числі податку на доходи фізичних осіб 122293,2 тис.грн., місцевих податків та зборів 80023,5 тис.грн., внутрішніх податків на товари та послуги (акцизний податок з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України підакцизних товарів, акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів) 19961,1 тис.грн. та інше.

17:06 03.04.2024

На Золочівщині триває підготовка до ІІІ етапу всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник здійснив робочий візит з метою огляду місць проведення районного етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у місто Буськ, де оглянув зал Буської ДЮСШ. Адже саме тут будуть проводитися змагання з футзалу.  Також проінспектував спортивний зал Бродівськоі гімназії імені Івана Труша, де будуть проводитися змагання з волейболу.

18:21 02.04.2024