Увага! Оголошення!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності (далі – Звіт з ОВД) «Нове будівництво підприємства харчової промисловості (розливу та виробництва мінеральної, питної води, безалкогольних напоїв) біля села Хмелева Золочівського району Львівської області» суб’єкта господарювання ТОВ «КАРПАТСЬКІ МІНЕРАЛЬНІ ВОДИ».

15:55 13.05.2024

Оголошення про проведення громадських обговорень проєкту аналітичного звіту Поморянської громади

Відділ містобудування та архітектури Золочівської районної державної адміністрації Львівської області, відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку. будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14.12.2021 №333), подає Проект аналітичного звіту (для містобудівного моніторингу території Поморянської територіальної громади) для проведення громадських обговорень.

14:04 10.05.2024

Оголошення про проведення громадських обговорень проєкту аналітичного звіту Заболотцівської громади

Відділ містобудування та архітектури Золочівської районної державної адміністрації Львівської області, відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14.12.2021 №333), подає Проект аналітичного звіту (для містобудівного моніторингу території Заболотцівської територіальної громади) для проведення громадських обговорень.

13:56 10.05.2024

Оголошення про проведення громадських обговорень проєкту аналітичного звіту Підкамінської громади

Відділ містобудування та архітектури Золочівської районної державної адміністрації Львівської області, відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку. будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14.12.2021 №333), подає Проект аналітичного звіту (для містобудівного моніторингу території Підкамінської територіальної громади) для проведення громадських обговорень.

13:47 10.05.2024

Увага! Оголошення!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Нове будівництво автозаправного комплексу з об’єктом дорожнього сервісу на хуторі Гринахи в с. Суходоли, Бродівської територіальної громади, Золочівського району, Львівської області, кадастровий номер земельної ділянки 4620385800:16:015:0013» суб’єкта господарювання ТОВ «ПАНТЕРА ЛТД».

12:26 08.05.2024

Увага! Повідомлення про плановану діяльність.

Повідомлення про плановану діяльність «Нове будівництво, експлуатація та обслуговування вітрової електростанції ТОВ «ВЕС ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» (вітрової електричної станції) на території Бродівської та Підкамінської територіальних громад Золочівського району Львівської області (за межами населених пунктів)».

13:36 04.05.2024

Увага! Повідомлення про плановану діяльність.

Повідомлення про плановану діяльність «Встановлення та експлуатація асфальтозмішувальної установки «BENNINGHOVEN ECO 2000» номінальною потужністю 160 т/год за адресою: Львівська обл., Золочівський р-н, с. Мармузовичі (раніше Андріївка), вул. Нова, 823» суб’єкта господарювання ТОВ «ВЛАТ».

11:20 16.04.2024

Увага! З 1 квітня розпочинається нерестова заборона на вилов риби!

Щороку з метою охорони водних біоресурсів в період їх відтворення встановлюється заборона добування (вилову) водних живих ресурсів по всій акваторії рибогосподарських водних об’єктів Львівської області, за винятком ділянок, на яких дозволено любительське рибальство з берега на умовах загального водокористування.

14:09 27.03.2024

До уваги аграріїв!

20 березня 2024 року об 11:00 год. за адресою: м. Золочів, вул.Чорновола, 3 в приміщенні сесійної зали відбудеться робоча зустріч Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з виробниками сільськогосподарської продукції та представниками органів місцевого самоврядування району.

14:48 18.03.2024

Увага! Оголошення!

Відділ містобудування та архітектури Золочівської районної державної адміністрації Львівської області, відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку. будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14.12.2021 №333), оголошує про початок проведення містобудівного моніторингу територій Підкамінської, Поморянської та Заболотцівської територіальних громад.

15:49 24.01.2024