Увага! З 1 квітня розпочинається нерестова заборона на вилов риби!

Дата: 27.03.2024 14:09

Щороку з метою охорони водних біоресурсів в період їх відтворення встановлюється заборона добування (вилову) водних живих ресурсів по всій акваторії рибогосподарських водних об’єктів Львівської області, за винятком ділянок, на яких дозволено любительське рибальство з берега на умовах загального водокористування.

Отже, нерестова заборона в басейні річки Дністер триватиме з 1 квітня до 10 червня, в басейнах річок Західний Буг, Сян та Стир – з 1 квітня до 20 травня, у всіх водосховищах та технічних водоймах – з 1 квітня до 10 червня, у придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) – з 1 квітня до 30 червня.

Крім цього, в період нересту заборонено проведення у рибогосподарських водних об'єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові та інші види робіт, добування піщано-гравійної суміші, розчищення русел річок, берегоукріплення, проведення змагань зі спортивного рибальства, підводне полювання, пересування плавучих засобів (човнів), крім суден спеціально уповноважених органів та державних органів, що здійснюють охорону водних біоресурсів та у випадку надзвичайних потреб.

Заборона діє згідно розпорядження начальника Львівської ОВА Максима Козицького "Про заборону добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) у період нересту та затвердження межі нерестовищ по всій акваторії рибогосподарських водних об’єктів Львівської області у 2024 році, за винятком ділянок, на яких дозволити любительське рибальство з берега на умовах загального водокористування" та додатка до нього.

Закликаємо всіх громадян дотримуватись Правил рибальства та бути відповідальними, не шкодити природному процесу відтворення водних біоресурсів та бути пильними до порушників нерестової заборони.Фото без опису