В Золочівській РВА відбулось засідання комісії з питань забезпечення житлом

Сьогодні під головуванням заступника начальника Золочівської районної військової адміністрації Віктора Олійника проведено комісію з розгляду заяв на забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, бійців-добровольців, інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, родин Героїв Небесної Сотні.

18:50 21.12.2023

Триває всеукраїнське опитування «А ти займаєшся спортом?»

З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом Міністерством молоді та спорту України заплановано проведення моніторингу.

14:52 21.12.2023

Сьогодні відбувся огляд захисної споруди ПРУ та “Пункту Незламності”, що розташований в ЗЗСО I-III ст.№ 3 міста Золочева

Михайло Кулик, перший заступник начальника Золочівської РВА, Ірина Біла, начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами, оглянули приміщення та задокументували його відповідність чинним нормам захисту.

14:10 21.12.2023

На Золочівщині відкрили оновлене приміщення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), що в селі Сновичі Поморянської громади

Реалізувати проєкт вдалось завдяки фінансуванню з обласного та місцевого бюджетів - проведено капітальний ремонт адміністративної будівлі (приміщення сільської ради) Поморянської селищної ради під створення відділу Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Всього тут надаватимуть 255 адмінпослуг та додатково стоверено 7 віддалених робочих місця адміністраторів ЦНАП у старостинських округах.

15:29 20.12.2023