Новини

Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник провів нараду з Заболотцівською громадою

13 липня 2021 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник та начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури і спорту Золочівської райдержадміністрації Володимир Бартошик  провели робочу нараду з Заболотцівською громадою, щодо питань проведення вакцинації проти #COVID19, в якій закликали керівників долучитися до проведення широкої просвітницької кампанії серед своїх працівників про необхідність вакцинації, щоб запобігти хворобі.

19:33 13.07.2021

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич передав спортивний інвентар дитячому оздоровчому табору ЛІТО_2021

Сьогодні, 13 липня, за сприяння голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича, діти табору оздоровлення та відпочинку ЛІТО_2021 Дуб’євського НВК Заболотцівської громади, відвідали мальовничий куточок нашого району - пам'ятку історії та культури національного значення - Золочівський замок.

17:25 13.07.2021

Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник провів нараду з Підкамінською громадою

13 липня 2021 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник та начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури і спорту Золочівської райдержадміністрації Володимир Бартошик провели робочу нараду щодо питань проведення вакцинації проти #COVID19. Присутні провели змістовну розмову у форматі «запитання-відповіді».

15:03 13.07.2021

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів нараду

13 липня у Золочівській райдержадміністрації відбулася нарада щодо підготовки та проведення заходів по вшануванню пам’яті українських вояків, військовиків інших національностей, полеглих у липні 1944 року під час Другої світової війни у «Бродівському оточенні». У нараді взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин, керівництво та представники відділу освіти та гуманітарної політики Заболотцівської сільської ради. Василь Маркевич поставив ряд першочергових організаційних завдань кожному з учасників наради, для забезпечення належного рівня підготовки до проведення заходів.

15:00 13.07.2021

До уваги споживачів природнього газу!

Буське відділення АТ «Львівгаз» повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт Бібрським ЛВУМГ ТОВ «Оператор ГТС України» буде припинено подачу газу споживачам у наступні терміни:

11:27 13.07.2021

Постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, з числа осіб з інвалідністю, підвищено рівень пенсійного забезпечення

1 липня 2021 року набрав чинності Закон України від 29.06.2021 № 1584-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.

08:57 13.07.2021

Податок на доходи фізичних осіб територіальних громад Золочівського району у першому півріччі 2021 року

Одним із основних бюджетоутворюючих джерел надходжень у структурі доходів місцевих бюджетів територіальних громад є податок на доходи фізичних осіб (ПДФО). Питома вага ПДФО загального фонду місцевих бюджетів територіальних громад Золочівського району у звітному періоді складає по Заболотцівській громаді - 52,1 %, Бродівській – 70,8 %, Буській – 62,1 %, Золочівській – 66,6 %, Красненській – 54,7 %, Підкамінській – 57,8 %, Поморянській – 54,0%.

11:37 12.07.2021

Вітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича зі святом першоверховних апостолів Петра і Павла

Щиросердно вітаю Вас із величним святом першоверховних апостолів Петра і Павла. Апостоли Петро і Павло найвірніші сподвижники Ісуса Христа. Своїм прикладом Святі вчили нас плекати християнські чесноти: любов, співчуття, справедливість і миролюбність.

10:28 12.07.2021