Сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

"Насправді це дуже страшно, коли тиран із допомогою своїх поплічників вирішує день смерті інших. Під час Другої світової війни вбили понад 6 мільйонів євреїв. Світ обіцяв не допустити цього більше. Не допустити вбивати невинних, зупинити насильницьку смерть, переосмислити поняття колективної безпеки. Колір шкіри, віросповідання чи мова – усі ми рівні, нема вищих чи нижчих. Саме через такі упередження стається трагедія, коли смерть домінує там, де мало би бути життя.

10:08 27.01.2023

Доходи від надання майна в оренду підлягають декларуванню

Золочівська ДПІ повідомляє, що відповідно до норм розділу IV Податкового кодексу обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходи у платників виникає при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам.

15:44 25.01.2023

Волонтерська коляда – допомога ЗСУ в громадах району

На Золочівщині під час Різдвяних свят в кожній громаді та в кожному селі, селищі та місті аматорські художні колективи і волонтери прославляючи Христа різдвяними колядками, піснями та віншуванням збирали кошти для наших захисників-воїнів ЗСУ. Так само в громадах відбувались ярмарки, фестивалі та інші мистецькі дійства.

13:40 25.01.2023

Роутери для освітніх закладів Золочівщини

Сьогодні представникам громад Золочівщини передали  wi-fi роутери, що на сьогодні є  суттєвою допомогою  в розвитку диджиталізації та інформатизації різних  сфери діяльності, які потребують інтернет-ресурсів. Це особливо важливо в умовах воєнного стану, коли доступ до інформації має бути швидкий. Усі роутери встановлять в укриттях садків і шкіл Золочівського району, щоб під час тривог у дітей та учнів був інтернет.

16:04 24.01.2023