Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Дата: 06.07.2025 09:58
Кількість переглядів: 40
Слава Україні!
Сьогодні, 6 липня, розпочалася 1229 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.
Коротко про важливі події у Золочівському районі за минулу добу:
- Двічі сирени повідомляли про повітряну тривогу. На Золочівщині було все спокійно. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
- Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 38 звернень, 2 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 58 адмінпротоколів.
- За повідомленням «Львівобленерго» 6 липня не заплановані погодинні відключення. Дізнатися актуальну інформацію можна на сайті за покликанням: https://poweron.loe.lviv.ua/. Закликаємо всіх економно використовувати електроенергію і не вмикати потужні електроприлади, аби запобігти відключенням.
- Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 6 липня вранці слабкий туман, вітер південно-східний з переходом на південно-західний, 5 – 10 м/с, надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека (I рівень небезпечності, жовтий).
- На Золочівщині працює Офіс підтримки цивільного населення для ефективнішої допомоги внутрішньо переміщеним українцям за адресою: м.Золочів, вул.Пачовського, 7, тел. 067-471-03-29 (приміщення Управління соціального захисту населення) - https://www.facebook.com/profile.php?id=100086487252213.
- Дбайте про свою безпеку під час повітряної тривоги, не нехтуйте правилами поведінки та дотримуйтеся усіх рекомендацій. Довіряйте лише офіційним джерелам інформації! Будьте свідомими та бережіть себе!
Разом до Перемоги!