Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Дата: 08.12.2024 09:40
Кількість переглядів: 46
Слава Україні!
Сьогодні, 8 грудня, розпочалася 1019 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.
Коротко про важливі події у Золочівському районі за минулу добу:
- Сповіщень про повітряну тривогу не було. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
- Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 96 звернень, 1 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 40 адмінпротоколів.
- За повідомленням «Львівобленерго» 8 грудня заплановані погодинні відключення. Дізнатися актуальну інформацію можна на сайті за покликанням: https://poweron.loe.lviv.ua/. Закликаємо всіх економно використовувати електроенергію і не вмикати потужні електроприлади, аби запобігти відключенням.
- Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 8 грудня вранці місцями туман видимістю 200 – 500 м, на дорогах ожеледиця, вітер південно-східний, 5 – 10 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
- На Золочівщині працює Офіс підтримки цивільного населення для ефективнішої допомоги внутрішньо переміщеним українцям за адресою: м.Золочів, вул.Пачовського, 7, тел. 067-471-03-29 (приміщення Управління соціального захисту населення) - https://www.facebook.com/profile.php?id=100086487252213.
- Дбайте про свою безпеку під час повітряної тривоги, не нехтуйте правилами поведінки та дотримуйтеся усіх рекомендацій. Довіряйте лише офіційним джерелам інформації! Будьте свідомими та бережіть себе!
Разом до Перемоги!