ДПС  звертає  увагу  платників на порядок заповнення платіжок на сплату податкових платежів

Дата: 17.10.2024 17:46

Золочівська ДПІ нагадує, що з 1 грудня 2023 року при сплаті податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування заповнення поля «Призначення платежу» здійснюється виключно у структурованій формі, який включає заповнення лише двох обов’язкових полів, а саме «Код виду сплати» та «Додаткова інформація запису» (наказ Мінфіну України  від 22.03.2023  № 148). Тому  платникам у реквізитах платіжок під назвою Призначення платежу потрібно зазначати:

• код сплати податків та ЄСВ;
  •  назву податку або ЄСВ та період, за який він сплачується.

Звертаємо увагу  на заповнення реквізиту «Фактичний платник» під час сплати податкових платежів та єдиного внеску, а саме:

- під час сплати фізичною особою через касу та/або термінали самообслуговування в обов'язковому порядку вказується інформація про платника, що сплачує податки;

- під час сплати юридичною особою за свої відокремлені підрозділи, представництва потрібно зазначити інформацію про підрозділи та представництва як платників податків.