На Золочівщині у розпалі жнивна кампанія – 2024

Дата: 25.07.2024 14:17

За інформацією відділу економічного розвитку та сільського господарства Золочівської РВА , агроформування Золочівщини вступили в активну фазу збирання озимих культур.

На даний час на площі 7823 га зібрано озиму пшеницю, що становить 59% від посіву, намолочено 46,6 тис. тонн зерна, урожайність становить 59,6 ц/га. Озимого ячменю зібрано на площі 354 га, що становить 98% відпосіву, намолочено 2,2 тис. тонн зерна, урожайність становить 63 ц/га. Озимого ріпаку зібрано на площі 3728 га, що становить 98% від посіву, намолочено 13,0 тис. тонн зерна, урожайність становить 35 ц/га.

Цього річ аграрії Золочівщини сподіваються на хороші врожаї, адже в нинішніх складних умовах питання продовольчої безпеки є одним із пріоритетних як в районі, так і в цілому у державі.