У Золочеві відбулися урочистості з нагоди Дня медика

Дата: 25.07.2024 16:27

"У цю суботу ми святкуватимемо День медика і ще раз дякуватимемо їм за працю, наполегливість і важливість їхньої справи.

Сьогодні ж, напередодні свята, радо відгукнувся на запрошення директора КНП "Золочівська ЦРЛ" Тараса Яцунського долучитись на урочистості. Мав честь привітати медичних працівників і вручити їм грамоти від Львівської обласної ради, Департаменту охорони здоровʼя Львівської ОВА та Золочівської РВА.

Важко уявити більш потрібну сферу, ніж медицина. Життя людини у руках іншої людини. Це видно в лікарнях і військових госпіталях, а також на лінії фронту, де наших героїв рятують герої без зброї.

Ваша праця вже давно перетнула межу «просто робота», це місія, це покликання, це те, без чого і кого сьогоднішній світ неможливий. Щира подяка вам, лікарям, медсестрам і медбратам, санітарним працівникам і всім, хто дотикається до сфери медицини!", - розповів очільник Золочівщини Василь Маркевич.