Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня української державності

Дата: 15.07.2024 09:53

"Дорогі краяни! Сьогодні уже втретє, як ми відзначаємо важливий день, який засвідчує велику історію нашої держави, — День української державності. Це утвердження того, що Україна – перший і прямий нащадок одного із найпотужніших державних утворень – Київської Русі.

Перед початком повномасштабного вторгнення путін сказав, що Україну створив ленін, і фактично вона почала існувати лише 1991 року. Нічого більше, ніж на брехню росіяни спромогтися не можуть. Переписувати власну та чужу історію — це їхній ментальний код, який передається з покоління в покоління.

Саме тому День української державності потрібен не лише нам, але і світові зокрема. Це один із тих інформаційних приводів, який нагадує нам і цілому світові, що Україна – спадкоємиця Русі, яка багата на культурну та історичну спадщину. А ми – продовження цієї історії!", - очільник Золочівщини Василь Маркевич.