Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних сил України

Дата: 07.07.2024 10:24

"У першу неділю липня традиційно вітаю усіх, хто є частиною Військово-Морських Сил Збройних сил України. Українські ВМС разом з іншими підрозділами Збройних сил України захищають нашу країну від російських загарбників. Вони здійснили багато операцій на південному напрямку фронту.

Ці воїни завадили російському морському десанту висадитися на Одещині. Вони тримають захист і на морі, і на суші!

Слава Військово-Морським силам Збройних сил України!", - начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.