Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 06.07.2024 10:16

Консультативно-координаційним центром цього тижня було опрацьовано анкети від внутрішньо переміщених осіб, надано психологічні послуги та юридичні послуги.

Психологічну допомогу надають представники організації Мальтійська служба допомоги України. Дана організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення, а також працює безпосередньо у приміщенні Мальтійської служби.

Первинну психологічну допомогу надає психолог Офісу підтримки Альона. Психолог КЦ працювала на виїзді в громаді та консультував місцеве населення та ВПО. Було проведено групові заняття для молоді " Мій ресурс". Де молоді люди навчились разом знаходити всередині себе опору та сили, навіть коли здається, що вже сил немає. Також проведено індивідуальні консультації за запитом.

Юристи БО Данська рада у справах біженців / DRC здійснили індивідуальні консультації на тему «Державна програма допомоги у відновленні житла та поінформували по державній програмі Є-робота (гранти на власну справу) в приміщенні ККЦ, а також здійснили виїзд в прихисток с. Олесько, де було надано консультації по втраті житла та документів.