Проведено чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС

Дата: 05.07.2024 14:30

У Золочівській районній військовій адміністрації провели засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника начальника Золочівської РВА Михайла Кулика. У засіданні взяли участь члени комісії за списком та представники територіальних громад.

На порядку денному комісія розглянула такі важливі питання:

– збереження (пошук нових) місць для знищення вибухонебезпечних предметів (ВНП) на території Золочівсього району;

– забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час проведення жнив у 2024 році;

– проведення, відповідно до графіку, спеціальних об’єктових навчань та тренувань суб’єктами господарювання Золочівсього району у 2024 році.;

– готовність закладів освіти до нового 2024-2025 навчального року;

– вжиття заходів для попередження виникнення загорань та випадків самовільних підпалів на місцях складування твердих побутових відходів;

– здійснення заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій на території району.

За підсумками роботи комісія прийняла відповідні рішення та скерувала низку доручень відповідним районним структурам та профільним відділам Золочівської РВА.