Фінансове управління Золочівської РВА інформує про доходи місцевих бюджетів територіальних громад Золочівського району за l - ше півріччя 2024 року

Дата: 03.07.2024 17:50

За оперативними даними у січні-червні 2024 року до загального фонду місцевих бюджетів району поступило 497,9 млн. грн. (без врахування трансфертів), що становить 92,7% до січня-червня минулого року (враховуючи податок на доходи «військових» за січень-червень 2023 р.) або 124,2% (без податку на доходи «військових» за січень-червень 2023 р. або + 96,9 млн.грн.).

Виконання плану доходів по територіальних громадах (без врахування трансфертів) за 6 місяців 2024 року забезпечили всі територіальні громади району.

Водночас при загальнорайонному виконанні річних планових завдань на рівні 50,0% , існує ризик з виконання бюджету за підсумками року в Поморянській селищній раді. При плановому показнику 50,0% річне виконання становить 45,5%.