«Медична Львівщина Захисницям»: у Золочеві провели круглий стіл щодо надання медичної особам постраждалим від російсько-української війни

Дата: 01.07.2024 15:41

Сьогодні відбувся круглий стіл у рамках проєкту "Медична Львівщина Захисницям", що реалізовується ГО "Перший жіночий ветеранський простір "РеХаб".

Захід спрямований на організацію безоплатного лікування захисникам та їхнім сім'ям в трьох закладах охорони здоров'я Золочівського району. Начальник відділу освіти, охорони здоров'я та спорту Золочівської райдержадміністрації Наталія Прокопик спільно з представниками громадської організації та учасниками обговорили виклики щодо надання медичної особам постраждалим від російсько-української війни.

В підсумку зустрічі був підписаний меморандум щодо співпраці КНП " Золочівська районна центральна лікарня", КНП " Буська ЦРЛ", КНП "Бродівська центральна міська лікарня " та ГО і сформовано мережу "Медична Львівщина Захисницям ".