Свято останнього дзвоника у Галицькому Професійному Агротехнічному Коледжі

Дата: 28.06.2024 18:12

Сьогодні у Галицькому Професійному Агротехнічному Коледжі (колишньому Червоненському ВПУ) відбулося свято останнього дзвоника і вручення дипломів.

Захід відвідав заступник начальника відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та з питань культури Золочівської РДА Олег Банах, який привітав випускників зі святом, побажав успішної професійної самореалізації у житті, довгоочікуваної перемоги, та наголосив на важливості здобутих професій у розбудові сучасної економіки України.

Нагадуємо, що ЗП(ПТ)О «Галицький професійний агротехнічний коледж» – це сучасний навчальний заклад, який надає освітні послуги з підготовки робітничих кадрів та забезпечення здобуття якісної середньої освіти, можливості ступеневої підготовки випускників за освітньо-кваліфікаційним рівнем “Фаховий молодший бакалавр” , “Бакалавр” та “Спеціаліст” безпосередньо у коледжі та споріднених вищих навчальних закладах України.