На Золочівщині триває благодійний чемпіонат з футболу на підтримку ЗСУ

Дата: 14.06.2024 12:20

Під егідою Асоціації футболу Золочівського району матчі чемпіонату проходять у двох дорослих та юнацькій лігах, загалом у змаганнях приймають участь 20 команд. Основною метою проведення змагань є донати для Збройних Сил України та популяризація гри мільйонів на Золочівщині. Так само провадяться першості громад місцевими асоціаціями футболу на Бущині та Бродівщині.

У Прем’єр-Лізі трійку лідерів на даний час очолює «Золота Липа» с.Ремезівці , далі - спортсмени з Вороняк та Білого Каменя. На чільній сходинці Першої Ліги Благодійного чемпіонату з футболу Золочівського району перебуває Ясенівський «Кристал», другою йде ФК «Скнилів», третьою - ФК «Нова». Юнацьку першість очолюють юні футболісти з Андріївки та Вороняк, замикає трійку лідерів «Ватра» із Золочівки.

Як повідомив голова Асоціації футболу Золочівського району Степан Вольський, цьогоріч планується під егідою Асоціації провести ще низку турнірів, зокрема різноманітні кубки та підсумкову першість для визначення абсолютного чемпіона району.

Нагадаємо, що 4 футбольні колективи з нашого району беруть участь у лігах обласної першості, це – ФК «Олесько» , ФК «Богун» Броди, ФК «Січ» Заболотцівська ТГ та ФК «Буг» Буськ.

З результатами та календарем змагань можна ознайомитись за посиланням http://ffbr.org.ua/

В статті використано фотоматеріали ФК «Січ» (Заболотцівська ТГ), ФК «Сокіл» Андріївка та ФК «Буг» Білий Камінь.