На Золочівщині провели чергові зустрічі з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених та поранених

Дата: 06.06.2024 18:38

Сьогоднішні зустрічі, що відбулись у Бродах та Буську організовано за сприяння Координаційного центру з підтримки цивільного населення Львівщини. Такі центри при Львівській ОВА та офіси у районах створені з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького, керівниця Координаційного центру підтримки цивільного населення при ЛОВА - Галина Бордун.

У зустрічі взяли участь - Віктор Олійник, заступник начальника Золочівської РВА, Властимира Шкрибало, юристка Офісу підтримки родин військових, керівництво та уповноважені представники Бродівської, Буської, Красненської територіальних громад, поліції, ТЦК та СП, військових частин, керівники і очільники провідних напрямів області та району, які сприяють соціальним та юридичним потребам військовослужбовцям та їх родинам.

Зустріч минула у форматі діалогу, де кожен зміг висловитись, послухати та почути відповідь на широкий спектр запитань.

Проблеми які були обговорені: оформлення соціальних та пенсійних виплат для родин загиблих; питання комунікації родин зниклих безвісти з правоохоронними органами; проходження ВЛК та які особливості проведення ДНК-експертиз; алгоритм пошуку зниклих безвісти та інші питання. Метою зустрічей є дієва допомога та надання якісних юридичних, соціальних та адміністративних послуги ветеранам, членам їхніх сімей та родинам полеглих воїнів, максимально мінімізуючи всі бюрократичні процедури.

Контакти та адреса офісів КЦ міст районного значення та центрів психосоціальної допомоги на карті: https://loda.gov.ua/project/57381.

Телефон Гарячої лінії Львівській області 112.

Якщо ви чи ваші близькі потребують допомоги, заповніть анкету: http://surl.li/fyhjr.