Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 31.05.2024 16:54

Офісом підтримки цивільного населення цього тижня було надано такі послуги:

• юридичні консультації.
  • індивідуальні психологічні консультації.
  • напрацьовано співпрацю з новими благодійними організаціями.

Цього тижня :

БФ Право на захист продовжує співпрацю у Золочівському районі, було обговорено подальшу співпрацю та окреслено план проведення заходів для подальшої інтеграція внутрішньо переміщених осіб у ТГ, на літній період. Також трьох людей було скеровано на юридичну консультацію до юристів Фонду.

БО «Я – Маріуполь» побували з візитом в Управлінні соціального захисту населення, проговорили план дій для надання гуманітарної допомоги людям, які прибули з Маріуполя.

ГО "Жити чекаючи". Відбулась перша зустріч з родинами зниклих безвісти. Ініціатива «Жити чекаючи» є об’єднанням родин зниклих безвісти задля взаємної підтримки у часі проживання невизначеної втрат. Зустріч передбачає знайомство рідних між собою та обмін досвідом з рідними зниклих безвісти Червоноградської громади.

Психологом КЦ було проведено заняття по природотерапії в БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами». Це один з найефективніших напрямків підтримки та допомоги дітям Вона сприяє поліпшенню не лише фізичного, а й психічного здоров’я, покращенню інтелектуальних здібностей дитини та пізнання себе.

Юхимук Людмила – психолог. Організація UNICEF NEEKA.

Працювала в школах м. Золочів. Тема «Мандрівка в країну емоцій» дітей віком 5-6 років. «Сприяння та гармонії та співпраці у початковій школі для дітей 6-9 років.

Такі заняття стали можливими за сприяння фонду ООН UNICEF NEEKA, Міжнародний фонд «Регіон Карпат».