Для дітей із Золочівщини провели тематичну екскурсію та ознайомили з особливостями архівної справи

Дата: 29.05.2024 15:14

Сьогодні начальник архівного відділу Золочівської РВА Любов Бойко за сприяння керівництва та педагогічного колективу Золочівськкого ЗЗСО I-III ст. № 1 провела практичні заняття з архівної справи для учнів 5-х класів.

Для дітей організували екскурсію у приміщенні Золочівського районного архіву та ознайомили з його роботою. Учні мали можливість дізнатись про роль архівних установ у сучасному світі та про те, що за документам, що тут зберігаються – долі людей і держави.

«Дякуючи нашим Захисникам і Захисницям, які щоденно боронять кордони нашої Вітчизни, наші діти мають можливість навчатися, розвиватися та насамперед мріяти і вірити в щасливе майбутнє України.

Золочівська районна військова адміністрація і ми, відділ архіву, як її структурний підрозділ завжди дотримуємось відкритості та прозорості у своїй роботі. Сьогоднішній захід тому чергове підтвердження. Сподіваюсь нашим маленьким відвідувачам було цікаво, бо саме їм в майбутньому творити і розбудовувати нашу державу! Дякую всім причетним за участь і допомогу в організації», - наголосила Любов Бойко під час екскурсії.