Вітання очільника Золочівщини Василя Маркевича з нагоди Дня міста Золочів!

Дата: 26.05.2024 10:05

Дорогі золочівʼяни і всі, для кого Золочів став домом та рідним місцем!

У час, коли Росія стирає з лиця землі українські міста та селища, ми ще більше відчуваємо цінність життя та нашого рідного дому.

Насправді, сьогодні день не лише міста, але насамперед його містян. Без вас воно не має жодного сенсу, адже ви його створюєте. Розвиваючи освіту і культуру, відкриваючи бізнес та створюючи активності різних сфер.

Сердечно вітаю вас, золочівʼяни, із святом нашого міста! Вдячний, що ви продовжуєте історію Золочева, стаючи її частиною.

Щиро дякую нашим мешканцям, які покинули дім, щоб захищати державу. У цьому вчинку гідність та мужність.

Вічна памʼять нашим землякам, яких вбила Росія. Які поклали своє життя на вівтар незалежності України! Вічна їм памʼять!

З повагою начальник Золочівської районної військової адміністрації   Василь Маркевич.Фото без опису