У Золочеві відбулися заходи до Дня Героїв України

Дата: 23.05.2024 15:14

23 травня в Україні відзначають День Героїв – борців за свободу країни. Дата присвячена всім українським воїнам-лицарям Київської Русі, козакам часів Гетьманщини, повстанцям, Українським Січовим Стрільцям та воїнам армій УНР, УПА, а також учасникам АТО й сучасним українським Захисникам.

З нагоди цього пам’ятного дня відбулися заходи біля пам’ятника Борцям за волю України у Золочеві. У них взяли участь заступник начальника Золочівської РВА Богдан Гринишин, працівники Золочівської РВА, керівництво та представники міської ради, духовенство, військовослужбовці, громадськість та молодь міста.

Нагадуємо, що свято Героїв України було засноване ще у 1941 році Організацією українських націоналістів. Цей день обрали невипадково, адже 23 травня 1938 року був убитий полковник армії УНР, державний, військовий і політичний діяч Євген Коновалець. Згодом День Героїв відзначала українська діаспора. У незалежній Україні День Героїв 23 травня почали відзначати вже після нападу росії у 2014 році.

Це свято горде і водночас сумне, бо розуміємо наскільки висока ціна нашої свободи.