Проведено круглий стіл: "Актуальні питання оздоровлення дітей"

Дата: 22.05.2024 17:48

Сьогодні в Управлінні соціального захисту населення Золочівської РВА за ініціативи регіональної координарки БФ «Стабілізейшен суппорт сервісез» Оксани Яковець відбувся круглий стіл з питань оздоровлення дітей в громадах.

Участь у заході взяли начальник управління соціального захисту населення Вікторія Шумакова, директор Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Львівській області Петро Назар, завідувач сектором сімейної політики УСЗН Золочівської РДА Іван Божаківський, головний спеціаліст УСЗН Оксана Мац, голова постійної комісії з питань культури, освіти, охорони здоров’я, молоді та спорту, соціального захисту населення, національного відродження, молодіжної політики, туризму, партнерства громад Золочівської міської ради Леся Горгота, головний спеціаліст служби у справах дітей Золочівської РВА Любов Рак,завідувач відділення соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг Золочівськоі міської ради Золочівського району Львівської області» Наталія Маркевич, психолог Офісу підтримки цивільного населення при Золочівській РВА Альона Костюк.

На заході провели аналіз оздоровлення дітей різних категорій, обговорили проблемні питання, ознайомилися з Програмами відзначення Дня захисту дітей в громадах району.