У Золочівському районі провели традиційну акцію з нагоди Дня вишиванки

Дата: 16.05.2024 19:26

Уже стало доброю традицією на День вишиванки дарувати маленьким українцям і україночкам вишиті сорочки. В пологовому відділенні Бродівської центральної міської лікарні четверо новонароджених дівчаток і один хлопчик вперше у житті приміряли вишиванки . Акцію «Вишиванка для народжених українців» сьогодні вчергове провели Національний Клуб Успішних Жінок «Жінки України» спільно із Золочівською районною військовою адміністрацією.

Такі ж подарунки-обереги отримають п’ятеро хлопчаків, що народились сьогодні в пологових відділеннях Буської і Золочівської лікарень.

«Сьогодні для цих діточок та їхніх батьків особлива подія. Одягнути вишиванку - значить бути з Україною, любити свою націю і гордитись своїм корінням. В цей складний для нас час, коли батьки сьогоднішніх новонароджених захищають нашу державу на передовій, нехай ці вишиваночки стануть оберегом для них і дарують їм здоров’я та благополуччя. Віримо і надіємось, що наші діти зростатимуть у мирній та процвітаючій країні, на втіху батькам», – вітаючи присутніх, наголосив заступник начальника Золочівської РВА Богдан Гринишин.