У Золочеві вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Дата: 17.05.2024 14:05

Щороку, третьої неділі травня, ми вшановуємо пам’ять жертв політичних репресій. Це один із небагатьох днів у році, який нагадує нам про важливість збереження власної державності, можливості щоденно вільно жити і не боятися свого національного самовираження, власної національної ідентичності.

Ми щодня втрачаємо наших Захисників, які ведуть нерівні бої з російським окупантом. Болить душа, кожен хоче, щоб якнайшвидше закінчилася ця несправедлива кровопролитна війна. Але ще більше здригається душа, коли повертаємося думками у ці недалекі часи тоталітарного свавілля й панування, де у мирний час московські нелюди бездушно знищували мільйони невинних українських життів…

Сьогодні, напередодні цієї дати, на Золочівщині вшанували пам'ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом. Участь у заходах взяв заступник голови Золочівської РВА Богдан Гринишин, представники громади, духовенство та громадськість. Присутні помолились за душі загиблих, поклали квіти та запалили лампадки біля пам’ятного знаку жертвам політичних репресій комуністичного режиму.

Бо нині могили жертв політичних репресій – це мовчазний сигнал національної тривоги, це недоспівана пісня кожного українця і приклад того, чого не маємо права допустити знову. Наші діти мають вільно жити у своїй мирній державі.

Вічна пам'ять тим, хто поклав життя за Україну та хто піддався страшному терору!