Юні баскетболісти із Золочівщини вибороли «бронзу» IV обласного етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 16.05.2024 12:00

Вчора відбулися фінальні змагання IV етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед юнаків. Гідно представила Золочівський район команда Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, яка серед вісьмох команд зуміла стати третім призером змагань. Перше місце посіла команда Самбірського ліцею ім. А. Чайковського, друге - виборола команда Львівської ЗСШ №1.

Баскетбольна команда Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 під керівництвом тренера Віталія Боднара виступила у такому складі: Семків Максим, Налужний Ярослав, Гриців Роман, Курпіль Микола, Крицький Ілля, Тиж Роман, Гудима Максим, Град Максим, Максимів Вадим.

Вітаємо наших юних спортсменів із цим досягненням та бажаємо успіхів і нових перемог!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_lvivregion