Всеукраїнська акція «Герой - рятівник року»

Дата: 16.05.2024 11:14

Задля порятунку людського життя не потрібно бути професійним рятувальником. Цю думку щоразу підтверджують історії лауреатів Всеукраїнської акції «Герой-рятівник року». Героїчні та відважні вчинки не мають і вікових обмежень, адже в хвилину біди навіть діти здатні на справжні звершення та стають справжніми героями.

Державною службою України з надзвичайних ситуацій щорічно проводиться Всеукраїнська акція «Герой - рятівник року». Її запровадили до Дня рятувальника, який відзначають 17 вересня. Учасником може стати кожний громадянин, який під час надзвичайної ситуації проявив мужність і героїзм.

Акція передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед найкращих. Акція проводиться протягом року.

Учасники акції, які стають лауреатами, нагороджуються відзнакою «Герой-рятівник року». Відзнака вручається переможцям акції Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій під час урочистого святкування Дня рятівника.

#герой_рятівник_року #ДСНС