Звернення начальника Золочівської РВА Василя Маркевича у річницю від дня народження Ярослави Стецько

Дата: 14.05.2024 13:59

«Є люди, до життя яких нам, напевно, ніколи не дорівнятись. Ярослава Стецько, або Ганна Музика — одна з таких.

Поліглотка, політикиня, очільниця ОУН, а найголовніше — жінка, яка свідомо долучалась до творення незалежної України.

Сьогодні річниця від дня народження Ярослави Стецько. Поставмо собі питання — як багато ми знаємо про життя таких людей? Людей, які справою життя бачили в долі своєї держави. Про них однозначно треба знати більше, адже їхні життєві історії часто переплітаються із життям України», - очільник Золочівщини Василь Маркевич.