Від початку року місцеві бюджети Львівщини отримали понад 9 млрд грн податків і зборів

Дата: 10.05.2024 10:03

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що впродовж січня – квітня 2024 року місцеві бюджети регіону отримали 9067,4 млн грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Серед платежів, які поповнили скарбниці територіальних громад краю, найбільше коштів надійшло від сплати податку на доходи фізичних осіб. Так, громади Львівської області за січень – квітень 2024 року отримали 5 363,4 млн грн цього податку.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилися надходження плати за землю на 26,6% і становили 699,4 млн грн, єдиного податку на 38% - 2 039,0 млн грн та  податку на нерухоме майно на 27,5%  – 411,2 млн гривень.

У квітні 2024 року до місцевих бюджетів надійшло 2 510,3 млн грн податкових платежів.

Дякуємо платникам за фінансову підтримку держави!