ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» крокує Золочівським районом

Дата: 25.04.2024 18:05

Відбулися чергові змагання районного етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Нині місто Буськ став центром футбольних баталій. Сім учнівських команд змагались за перемогу з футзалу у районному етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», а також за можливість представляти Золочівщину на обласному етапі цього проєкту.

Привітав переможців та вручив нагороди заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник разом з Буським міським головою Ростиславом Сліпцем. Тож вітання приймали:

І місце – Буська гімназія ім.Є.Петрушевича;

ІІ місце - Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2,

ІІІ місце - Бродівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №4.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у подальших змаганнях, а усім учасникам дякуємо за видовищну гру. Адже ці змагання не лише про суперництво та розвиток лідерських якостей, а й про дружбу і підтримку. Бо лише разом ми зможемо перемагати та досягати неймовірних висот!

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «Разом переможемо», які проходять за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Детальніше про те, як проходять змагання на Львівщині за покликанням:  https://www.facebook.com/profile.php?id=61555697862720

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_lvivregion