На Золочівщині триває ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 24.04.2024 21:25

Сьогодні відбулися чергові змагання районного етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат. Шість команд позмагались за першість та можливість взятим участь у IV (обласному) етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Відбулись змагання у Бродах.

Привітав переможців та вручив нагороди заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник разом з першим заступником Бродівського міського голови Іриною Олехою. Отож, призові місця здобули:

І місце - Бродівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №4,

ІІ місце - Новомилятинський ЗЗСО І-ІІІ ст.,

ІІІ місце - Наквашанський ЗЗСО І-ІІІ ст.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «Разом переможемо», які проходять за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Детальніше про те, як проходять змагання на Львівщині за покликанням:  https://www.facebook.com/profile.php?id=61555697862720

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_lvivregion