ПДФО – запорука сильних та заможних територіальних громад: Фінансове управління Золочівської РВА інформує про сплату ПДФО в розрізі територіальних громад Золочівського району

Дата: 19.04.2024 10:52

У березні цього року порівняно з березнем минулого сфера підприємництва забезпечила, хоча і незначний, але все ж приріст сплати податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів Золочівського району на 9,2 відсотки, тоді як бюджетна сфера (у співставних умовах) – на 6,1 відсотка.

За І квартал позитивна динаміка бізнесу становить 7,7 відсотка, «бюджетників» - 11,4 відсотка. В абсолютних обсягах у січні – березні сфера підприємництва поповнила місцеві бюджети податком на доходи фізичних осіб на 27,4 млн. грн., а бюджетна сфера – 15,6 млн.грн. Частка бізнесу в загальних надходженнях ПДФО до місцевих бюджетів Золочівщини становить 63,7 відсотки.

Частка податку від сфери підприємництва по територіальних громадах Золочівщини становить від 30,1 до 73,8 відсотка, а саме:

• Красненська селищна рада – 73,8 %,
  • Бродівська міська рада – 73,1 %,
  • Буська міська рада – 66,6 %,
  • Золочівська міська рада – 66,0 %,
  • Заболотцівська сільська рада – 55,4 %,
  • Підкамінська селищна рада – 45,9 %,
  • Поморянська селищна рада – 30,1 %.

Питома вага ПДФО в сумі доходів загального фонду місцевих бюджетів по територіальним громадам Золочівського району становить від 33 до 57 відсотків:

• Бродівська ТГ – 55,8%,
  • Золочівська ТГ – 53,4%,