На Львівщині відбувся Регіональний з’їзд територіальних громад

Дата: 09.04.2024 16:24

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич взяв участь у Регіональному з’їзді територіальних громад Львівщини 2024. На форумі особливу увагу було звернено на обов’язковості реабілітаційних центрів для наших воїнів та цивільних, які продовжують зазнавати поранень через війну.

Як зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький — цьогоріч у кожному районі Львівщини має бути створене реабілітаційне відділення на базі кластерних лікарень. До слова, у Буську вже триває ремонт приміщення.

"Загалом реабілітаційне відділення має закривати потреби амбулаторної допомоги, але з перспективою на стаціонарне лікування.

Одна із основних передумов відкриття таких відділень — це максимальне залучення громад як фінансове, так і соціальне.

Відкриття таких просторів є надважливе сьогодні, коли потреба в них зростає щоденно. Сподіваюсь, що все заплановане обов'язково реалізується!", - зазначив очільник Золочівщини.