Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич привітав військовослужбовців з нагоди 10-тої річниці від Дня створення Національної гвардії України

Дата: 26.03.2024 18:18

"Сьогодні 10-та річниця від Дня створення Національної гвардії України. До цієї дати привітали наших військовослужбовців за їхню працю та вручили найменше, але, сподіваюсь, не менш приємне, – подяки та грамоти за роки служби.

На подію завітали Андрій Годик, перший заступник голови Львівської ОВА,Митрополит Львівський Макарій, Владика Володимир та духовенство Золочівщини.

Саме службовці Національної гвардії України відповідають за захист громадян та громадського порядку. Проте зараз багато військовослужбовців НГУ боронять українські території від російського нападника. Їхня відданість і жертовність, професіоналізм та віра вражає весь світ, думаю, інколи і вражає самих українців, які не очікували такої міці.

Дякую вам за те, що виконуєте роботу на найвищому рівні! Свідчення цьому – і є наше життя в Україні.

Слава Україні! Слава Національній гвардії України!", - зазначив начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.