У Золочівській РВА відбулась нарада щодо проблемних питань життєдіяльності району

Дата: 19.03.2024 13:40

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич провів сьогодні нараду з головами громад Золочівщини, керівниками поліції, ДСНС, територіального центру комплектування та соціальної підтримки району.

"На порядку денному стояло ряд надзвичайно важливих та актуальних питань життєдіяльності нашого  району. В ході обговорення опрацювали питання безпекового характеру, соціального захисту, навчань за програмою національного спротиву, охорони культурної спадщини, пасажирських перевезень та іншу проблематику.

Окремо зупинились на розгляді нової послуги – плати за технічне обслуговування труб та обладнання для постачання газу до будинку.

Виклики сьогодення, які сьогодні стоять перед нами, вимагають чіткої та злагодженої взаємодії між органами державної влади, місцевою владою, правоохоронними органами та усіма структурами, що забезпечують виконання завдань державної ваги на теренах району.

В пріоритеті  – допомога війську та посилення обороноздатності. Все інше є похідною від цього, як забезпечення надійного тилу для досягнення головної мети.

Дякую сьогодні усім за розуміння та консолідовану позицію", - зазначив очільник Золочівщини.